Praca na produkcji! Wolne weekendy!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 18 Grudzień, 2017  12:01

Agencja zatrudnienia Full Job (nr certyfikatu 13243) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie dla naszego klienta z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Produkcji
Miejsce pracy: Mosina

Zadania:

- Pomoc w obsłudze maszyn składających i tnących kartony
- Drobne prace porządkowe

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od pon-pt
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
- Rzetelność i chęć do pracy

Oferujemy:

- Umowę zlecenie w okresie próbnym a następnie umowę o pracę
- Stawkę 16,50 brutto za pracę w dzień oraz 17 brutto za godziny nocne
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Opiekę koordynatora
- Możliwość przeszkolenia na samodzielne stanowisko

Osoby zainteresowane zachęcamy do pozostawienia CV za pośrednictwem portalu.

Proszę o dołączanie do wiadomości zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 439

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Mosina
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń